Krajowy Rejestr Długów

Version française | English version | Wersja polska | Wybierz język ▼

O nas

Geneza „Vaios”

Firma „Vaios” powstała na bazie firmy „Da-Bruk”, która od 1999 r. specjalizuje się w wyrobach betonowych stopniowo rozszerzając zakres swojej działalności po kompleksowa obsługę klientów od nawierzchni po całe obiekty wraz z wyposażeniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów w zakresie wyposażenia między innymi obiektów szkolnych, hal rekreacyjno-sportowych w meble metalowe i biurowe, powstała firma „Vaios” jako jednostka wyspecjalizowana w zakresie wyrobów metalowych i biurowych – szaf, regałów, koszów magazynowych itd.

Firma „Vaios” z powodzeniem zrealizowała liczne dostawy dla ważnych instytucji Państwowych, oraz wielu firm prywatnych. Jej sukcesy na rynku krajowym, przenosi na rynek zagraniczny.

Kim Jesteśmy

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających Klientów. To od Państwa zależy, jak będzie ukształtowane Wasze najbliższe otoczenie. Oferowane przez nas meble metalowe, jak również laminowane dają różnorodne, elastyczne i indywidualne możliwości kształtowania aranżacji przestrzeni zarówno tej prywatnej, jak i publicznej.

O nas

Specjalizujemy się w sprzedaży mebli metalowych i biurowych. Posiadamy atesty, certyfikaty jak również spełniamy standardy Unii Europejskiej. Naszymi klientami są klienci indywidualni, szkoły, uniwersytety, deweloperzy itp. Dysponujemy bardzo szerokim asortymentem mebli. Ściśle współpracujemy z firmami które w pełni zapewnią państwu rzetelne wykonanie jak również udzielą na nią gwarancję. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wsłuchujemy się w Jego oczekiwania, w celu jak najrzetelniejszej jej realizacji.

Na sprzedawane materiały udzielana jest gwarancja producenta. Naszym zadaniem jest zgłębienie nowatorskich pomysłów naszych klientów. To dla Was stworzymy projekt a skończymy na gotowych aranżacjach. Jednak nieodzownym elementem idealnego projektu jest jego design. Skupiając się tylko na produkcie, a zapominając o jego projekcie, nie osiągniemy doskonałego efektu - to recepta na sukces.

Mając na uwadze kompleksową usługę oferta nasza obejmuje również transport towaru, jego ubezpieczenie oraz rozładunek u klienta, aby obniżyć Państwa koszty dostaw, wykonujemy usługi logistyczne. Gwarantujemy krótkie terminy dostaw w konkurencyjnych cenach.

Kontakt

  • 83-305 Pomieczyno,
  • ul. Kartuska 12
  • Polska
  • Tel: odkryj*
  • Fax: odkryj
  • e-mail: odkryj
* Kontakt tylko w języku polskim. Kontakt w innych językach za pośrednictwem faksu, bądź adresu e-mail.

Vaios © Copyright 2018

Created byPixlab.pl

facebook
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ